The Element Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Element Academy

The Element Academy... BG RolePlay forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вивиан Гордън

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Вивиан Гордън
Учител, Въздух
Учител, Въздух
Вивиан Гордън


Брой мнения : 4
Points : 6
Join date : 08.08.2010

Вивиан Гордън Empty
ПисанеЗаглавие: Вивиан Гордън   Вивиан Гордън EmptyНед Авг 08, 2010 1:19 am

Вивиан Гордън Selena-gomez-wizards

Име:
Вивиан Гордън
Прякор: Вивиан , Виви , Вив , Ви , Ан
Възраст: 20 години
Рожденна дата: 30 август 1990 година
Зодия: Дева



Външен вид:
Вивиан Гордън Selena-Gomez-Dream-Out-Loud
Вивиан Горсън е много сладко и атрактивно момиче. Има прекрасно шоколадови очи на цвят. Понякога дари може да се изггубиш в тях. Толкова ослепителн и замайващи. Има доста сочни и пълни устни. Тялото ѝ е нормално и малко слабичко. Има тен. Косата ѝ нацвят е черно - кафеникава. На добир е копринена и има аромат на ванилия.

Характер:
Вивиан е попринцип спокоен човек , но често се ядосва. Търпелив човек е , но ако някой наистина я ядоса , по - добре да не ѝ се мярка пред очите , докато гнева не ѝ мине. Но Вивиан е много добре. Отворена е за
всички и помага на всички. Никога не би оставила някой човек в беда.
Дори да е непознат или враг. Не е способна на това. Никога не вижда
лошото в хората. Само доброто. Това нейно "умение" е и нейн минус. Обича
спора. Кара ски,язди кон,плува, катерисе по скали и почти всички
останали спортова , за които се сещате.


Семейство:
Аманда Гордън (майка) , Джеймс Гордън (баща) , Майкъл (брат)

История: Вивиан Гордън е родена в Париж , Франция на 30 - ти август 1990 година. Знае няколко езика , като френски , гръцки , италиански и немски. Освен това сега иѝучава и латински , но с него не се справя много добре. Семейство Гордън е много богато и затова Вив е израстнала в охолство. Но не е изкала това.
Всички си мислят , че ако някой е богат , то той е зъл , егоистичен , себеобичащ се идиот , но Вивиан не е такава. Не обичаше това , че е от богато семейство , защото всички са прияели с нея , само защото изкат да са известни , че са с най - богатото момиче в училището и защото знаят , че майката и бащата на Вив ще им огаждат , само защото са приятели с нея. Това доста дразнеше Ви. Тя изкаше да има приятели. Истински приятели , които ще са с нея дори когато е бедна , ако въобще стане това , и да виждат в нея не парите и угаждането , а това , което е самата Вивиан Гордън. Но за жалост не се намери такъв човек , затова Виви се примири с факта , че никога няма да има истински приятели. Когато бях малка ми се яви някакъв човек. Ни бяхме във въздуха , а самият човек беше въздух. Той ми каза , че притежавам елемента Въздух. Първоначално не му повярвах ,
но той ме убеди. След това ми каза , как да стигна до академията и изчезна. След като навърших 19 години се преместих в САЩ и се записах в академията , в която ми беше казал човека.


Способности: Елемент Въздух и може да върши абсолютно всичко свързано с въздуха.

Допълнително: Обича купоните и винаги е до приятел в трудни моменти.


Последната промяна е направена от Вивиан Гордън на Нед Авг 08, 2010 2:31 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ашли Уинтър
Директор, Вода
Директор, Вода
Ашли Уинтър


Брой мнения : 110
Points : 223
Join date : 03.08.2010
Age : 27

Вивиан Гордън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вивиан Гордън   Вивиан Гордън EmptyНед Авг 08, 2010 2:05 am

Добре, но прочети моята история и тази на Елиз и трябва да я направиш по този начин или подобна. Трябва като си била малка да ти се е явил човек, който прилича на елемента, който си избрала и ти трябва да си в такава среда. Той трябва да ти каже, че притежаваш силата огън и да ти каже как да сигнеш до академията.
Върнете се в началото Go down
Елиз Уинтър
Директор, Земя
Директор, Земя
Елиз Уинтър


Брой мнения : 192
Points : 275
Join date : 03.08.2010

Вивиан Гордън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вивиан Гордън   Вивиан Гордън EmptyНед Авг 08, 2010 4:21 am

Одобрена си, но моля те внимавай с правописните грешки!

*искам, иска, искал и прочее се пишат с буквата "с" не със "з".
Върнете се в началото Go down
https://the-element-academy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Вивиан Гордън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вивиан Гордън   Вивиан Гордън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Вивиан Гордън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Element Academy :: ***Герои & Кандидатстване*** :: Герои :: Учители-
Идете на: