The Element Academy

The Element Academy... BG RolePlay forum...

ИндексPortalРегистрирайте сеВход

Share | 

Езерото

Go down 
АвторСъобщение
Ашли Уинтър
Директор, Вода
Директор, Вода

Брой мнения : 110

ПисанеЗаглавие: Езерото   Съб Авг 07, 2010 8:22 pm

Свободно РП!
Върнете се в началото Go down
Тузуга Айрънс
Дете на Водата
Дете на Водата

Брой мнения : 8

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Пет Авг 13, 2010 2:42 am

Туга дойде при Езерото.Момчето седна на едно камъче.За броени секунди животът му се преобърна.Както бе гениалното момче,което разкриваше всички случай и успяваше да надхитри и най-умните.Този ум щеше да му бъде полезен тук.Но какво означаваше нсичко това.Как така Вода.Какво щеше да прави.Нищо не разбираше колко и да бе умен.За момент помисли,че ще правят езера или ще повдигат вода,но това на практика е невъзможно.Момчето седеше объркано и хвърляше камъчета в езерото.Чакаше като чели,някоя птичка ще долети и ще му обясни. все пак чакаше някой да дойде и то по-добре някой като него.
Вероник Де Малоун
Учител, Огън
Учител, Огън

Брой мнения : 15
Местожителство : някъде там... близо до теб, но същевременно и далеч....

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Пет Авг 13, 2010 9:20 pm

Вероник излезе от стаята си и тръгна към езерото.Реши да си почине на брега на природния извор.Беше облечена в дълга до колената лилава рокля, с дълги ръкави, а косата й бе вързана на опашка, преметната на лявото й рамо.Жената с бързи крачки стигна до езерото.Огледа се и осъзна, че май не е сама.Зърна едно момче, което седеше на брега и хвърляше камънчета в езерото.Приближи се до него.Той беше едно от децата на водата,Малоун разпозна това.
-Здравей.-промълви тя и чак тогава непознатият я забеляза.-Аз съм Вероник Де Малоун, учител по Билкология, контрол над силите на децата на огъня.Приятно ми е.
Тя подаде ръка и двамата се здрависаха.Сега беше ред на момчето да се представи.
-Тузуга Айрънс.И на мен ми е приятно.
Вери се усмихна и погледна езерото.Беше голямо и невероятно.Помисли си какво е да плуваш вътре, но все пак нямаше да го направи.Харесваше й да контролира огъня и да стой на брега на езерото.Де Малоун седна и се загледа във природата пред нея.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   

Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1