The Element Academy

The Element Academy... BG RolePlay forum...

ИндексPortalРегистрирайте сеВход

Share | 

Принцеса Антонова

Go down 
АвторСъобщение
Касандра Кингсли

Брой мнения : 22
Местожителство : In the middle of nowhere...

ПисанеЗаглавие: Принцеса Антонова   Нед Сеп 12, 2010 6:03 pm

Здравейте! Името ми е Сара, от София съм и съм на 14. Вече уча в Испанска гимназия, което е малко сресиращо за мен, защото след два дена ще ми е първият ден там. Имам трима братя - двама по-големи и едн по-малък, като най големия ще замине за Израел в началото на Октомври No confused Ох... Кофти , - имам и коте, което е на пет месеца (кога порасна толкова?)
Въпроси...?
Върнете се в началото Go down
Арлена Вергано
Дете на Земята
Дете на Земята

Брой мнения : 90
Местожителство : In the sweet chamomile, waiting for you...

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Нед Сеп 12, 2010 11:22 pm

Ихааа... Късмет там! Дъ Бест Аз имам две приятелки и един приятел в Испанската... Но са по-големи. Едната ще е десети, другата единайсти клас. Все едно.

Форума харесва ли ти?
Можеш ли да правиш барбекю?
Имаш ли си вила, село, нещо?
Къде обичаш да прекарваш ваканциите си?
А какво правиш в свободното си време?
Сърдиш ли се, че цял ден не писах РП, въпреки че твоето прочетох? [още не съм ти прочела героинята, затова...]
Откъде толкова идеи за героинята и РП-то? [дам, според мен пишеш прекрасно ^^]
Йе йе йеее! или Дъ Бест ?
Добра ли си в училище?
Кой е любимият ти предмет?
Защо реши в Испанската да влезеш?
Какви езици знаеш и какви искаш да учиш?
В коя държава искаш да отидеш?
Обичаш ли фотографията?
Би ли направила нещо опасно, например катерене над дълбока вода [на морето] без въже [има си такъв спорт]?
Обичаш ли вредната храна?
Против ГМО-храната ли си?
Смяташ ли, че нашето поколение ще оживее въпреки глобалното затопляне и стряскащите прогнози за близките двайсет години?
Обичаш ли животните?
Харесва ли ти да се катериш по стръмни пътеки, пълни с големи камъни и корени в планината?
Обичаш ли да се гмуркаш?
Алергична ли си към нещо? [добре де, това не знам откъде ми хрумна]
От какво те е страх?
Ходила ли си на Седемте Рилски езера?
А била ли си в чужбина [и къде]?
Обичаш ли си котето?
А лабрадори харесваш ли? [внимавай с отговора хД]
Как измисли името за героинята си?
Пишеш ли разкази? [защото ако не пишеш, трябва веднага да започнеш - имаш потенциал; а ако пишеш, трябва да ни ги покажеш хД]
Охх, уморих се. Омръзнах ли ти с въпросите?

Айде чао, и като измисля още, ще пиша. хД Rolling Eyes

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
We sit drinking Chamomile tea.
My stomach hurts, you feel sad.
Release from the pain inside of me.
Don't we all rip off eachother's ideas?

Peppermint and biscuits on plates.
You don't look like you feel too great.
Take the pain from inside of me!
Don't we all siphon life from our friends?
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Арлена Вергано
Дете на Земята
Дете на Земята

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Чет Сеп 16, 2010 10:30 pm

Как ти мина първия учебен ден?
Замеряха ли ви с моркови?
Новият клас готин ли е?
Момчетата от новия клас задръстеняци ли са? хД
По кой предмет засега най-много те кефи учителката?
Ще получа ли скоро отговори? Ухилване

Касандра Кингсли

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Пет Сеп 17, 2010 6:19 pm

Е, значи няма как да ги видя. Нас, зайците, са ни изолирали от другите хД :(

Форума харесва ли ти? Да, естествено! Иначе нямаше да се регистирам хД
Можеш ли да правиш барбекю? Амм... Не точно?
Имаш ли си вила, село, нещо? Да - село близо до Видин.
Къде обичаш да прекарваш ваканциите си? На море, планина, лагери, семинари. Абе, където има хора (само не в София - много е скучно, щото всички се разотиват)
А какво правиш в свободното си време? Пиша и чета главно, иначе пея и танцувам също и май сега ще се наложи и домашните си да пиша (принципно не го правя)
Сърдиш ли се, че цял ден не писах РП, въпреки че твоето прочетох? [още не съм ти прочела героинята, затова...] Не, защото и аз го правя същото хД Просто не ми идва музата и решавам, че ще е по-добре да почакама малко, отколкото да напиша някоя върховна глупост.
Откъде толкова идеи за героинята и РП-то? [дам, според мен пишеш прекрасно ^^] Ами първо - може да се каже, че вече имам опит в РП-тата (Да,да, пет месеца - големия опит!). Всъщност, първия форум, в сойто започнах да пиша наистина добре беше твоя. Иначе за героинята - някои неща съм ги взела от разни приказки или книги, които съм чела, но иначе по-голямата част е собствено производство. Обикновено идеите ми идват към един посреднощ, когато не ми се спи или просто не мога да заспя.
или ?
Добра ли си в училище? Може да се каже (висок бал и отлични крайни оценки), но това беше в старото ми даскало, където всички беше супер лесно и учителите супир много ме обичаха. Сега с испанския малко ще се еозорим и както казах по-горе - ще се наложи и домашните да си пиша
Кой е любимият ти предмет? Литература (повече) и Химия
Защо реши в Испанската да влезеш? Защото всички казваха, че е най-хубавата и защото исках да науч испански
Какви езици знаеш и какви искаш да учиш? знам английски и иврит и малко руски, сега уча само испански
В коя държава искаш да отидеш? Всичките там скандинавски, Англия, Израел и Япония, а да - и Испания
Обичаш ли фотографията? Да, много, но мразя мен да ме снимат
Би ли направила нещо опасно, например катерене над дълбока вода [на морето] без въже [има си такъв спорт]? Да, има, мисла и не, не и без осигуровка. (предпочитам да катеря планини, отколкото скали над морето)
Обичаш ли вредната храна? Даамм... Всичко що трупа килограми
Против ГМО-храната ли си? Естаствено! Аз съм си зелена по призвание, а и ГМО-тата са гадни на вкус
Смяташ ли, че нашето поколение ще оживее въпреки глобалното затопляне и стряскащите прогнози за близките двайсет години? Естествено, че съм винаги оптимист, но май има и шанс да не оцелеем ако продължаваме с тая скорост да рушим наоколо.
Обичаш ли животните? Да, всякакви! Особено сладки и пухкави (дори да не са особен малки), даже и някои смърдящи обичам
Харесва ли ти да се катериш по стръмни пътеки, пълни с големи камъни и корени в планината? Даа..
Обичаш ли да се гмуркаш? Не
Алергична ли си към нещо? [добре де, това не знам откъде ми хрумна] Не, доколкото знам
От какво те е страх? Много неща, но май най-много от неизвестното
Ходила ли си на Седемте Рилски езера? Не
А била ли си в чужбина [и къде]? Да, в Македония (то май не е много чужбина), Сърбия, Италия и Унгария
Обичаш ли си котето? Дааа! То е едно такова сладко дебилче, дето расте с бързината на слон
А лабрадори харесваш ли? [внимавай с отговора хД] Обожавам! Те, ротрийвърите, хъскитата и самоетите са ми любимите породи кучета. Но май предпочитам. А твоя е мнооого сладък!
Как измисли името за героинята си? Ох! Касандра е името на сестрата на Парис (оня дето открадна хубавата Елена в Илиадата), принца на Персия и дъщеря на Приам и Хекуба. Аполон и вдъхнал пророческа дарба, но след като тя не отвърнала на любовта му, я наказал никой да не вярва на предсказанеята, които въпреки това били винаги верни.
Лора (тя е от немската митология) е била дъщеря на беден рибар, но била много красива и приличала на принцеса. Един рицар се влубил в нея и я взел със себе си въ замъка си, но майка му не одобрила Лора, а и рицарът бил вече сгоден за няква грозна богаташка. Та тая злобната маминка така изопачила нещата, че Лора разбрала, че нейият обичан рицар е сгоден и че всеки ден ходел при годеницита си, която много обичал. Та тя избягала след като така ниедно я позорили и отишла на река Рейн. Бог на реката - също Рейн - излязъл от там и се сдушили двамата, щото тоя бог хората също го опрорили те. Та той дал на мацката вълшебен глас, с който да привлича моряците. И така на една скала на реката стояло Лора, разресвала дългите си руси куси и пеела с вълшубния с глас и така убивала моряците, като ги повличала в една бездна и там водовъртеж при скалата. Сърцето и станала каменно и т.н. Салата била кръстена Лорелай. После се появил нейния рицар. И той умрял, а те се хвърлила след него. Оттогава призрака и идва там на сдкалата и се казва Лореайл.
Тюх! Доста дълго, бих казала.
А Кингсли е една супер яка фемилия, която взех от Алисъ в станата на чудесата.
Пишеш ли разкази? [защото ако не пишеш, трябва веднага да започнеш - имаш потенциал; а ако пишеш, трябва да ни ги покажеш хД] Абе, не много. Имам един два ще ги побликувам в сайта, ако много държиш, ама не са никак усъвършенствани.
Охх, уморих се. Омръзнах ли ти с въпросите? Ниееет!

Последната промяна е направена от Касандра Кингсли на Пет Сеп 17, 2010 8:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Касандра Кингсли

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Пет Сеп 17, 2010 6:21 pm

Как ти мина първия учебен ден? Не много... Колкото хубав може да бъде идн първи учебен ден, все пак
Замеряха ли ви с моркови? Опитаха, ама ние сме А клас и нас ни прескачаха
Новият клас готин ли е? Става, става. Няма гадине кофли и т.н, а и хората са готини, така че - никак не е зле
Момчетата от новия клас задръстеняци ли са? хД Аммм... Ами как да ти кажа?
По кой предмет засега най-много те кефи учителката? По Испански (класната ми демек)
Ще получа ли скоро отговори? Ухилване Ето ти гиииии!
Арлена Вергано
Дете на Земята
Дете на Земята

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Сря Сеп 29, 2010 10:52 pm

Ти си и в моя форум? ;дд Как се казваш там?
На мен също музата ми идва късно вечер, като ми се спи, а не ми се ляга. Много е забавно, защото даже ако рисувам през деня, става ужасно грозно, а когато е вечер е приемливо. хД
И аз много обичам Химията и искам да отида в Англия, бях в Италия... Ох, не ми се изрежда повече, но бих казала, че с тебе имаме доста общи неща. ^^

Да не е флууд... Би ли искала да свириш на някой инструмент?

Касандра Кингсли

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Сря Сеп 29, 2010 11:06 pm

Василиса Драгомир съм хД, но не съм влизала от мега много време, за което най-искрено ти се извинявам.
Да, е аз пиша най-добре вечер, а да сипризна тогава и домашното по испанскиси поша хД
Естаствено, че искам да свиря! Като малка свирих на пиано, но после спрях, но бих се радвала да започна отново. Освен това малко съм учила и китара, носе оказа твърде сложно за моя примитивен мозък и се отказах, но и това бех искала да започна отново и съм сигурна, че ако спре да ме мързи толкоз баща ми със сигурност ще ме научи, защото той вече дава уроци на брат ми. Освен това засегя се откадах и от пеенето, защото ми е малко тегаво, но смятам да започна с танци хД
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   

Принцеса Антонова
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Element Academy :: ***Свободна зона*** :: Потребителска зона-
Идете на: