The Element Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Element Academy

The Element Academy... BG RolePlay forum...
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Принцеса Антонова

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Касандра Кингсли

Касандра Кингсли


Брой мнения : 22
Points : 26
Join date : 03.09.2010
Age : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Принцеса Антонова Empty
ПисанеЗаглавие: Принцеса Антонова   Принцеса Антонова EmptyНед Сеп 12, 2010 6:03 pm

Здравейте! Името ми е Сара, от София съм и съм на 14. Вече уча в Испанска гимназия, което е малко сресиращо за мен, защото след два дена ще ми е първият ден там. Имам трима братя - двама по-големи и едн по-малък, като най големия ще замине за Израел в началото на Октомври No confused Ох... Кофти , - имам и коте, което е на пет месеца (кога порасна толкова?)
Въпроси...?
Върнете се в началото Go down
Арлена Вергано
Дете на Земята
Дете на Земята
Арлена Вергано


Брой мнения : 90
Points : 99
Join date : 11.08.2010
Age : 28
Местожителство : In the sweet chamomile, waiting for you...

Принцеса Антонова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Принцеса Антонова EmptyНед Сеп 12, 2010 11:22 pm

Ихааа... Късмет там! Дъ Бест Аз имам две приятелки и един приятел в Испанската... Но са по-големи. Едната ще е десети, другата единайсти клас. Все едно.

Форума харесва ли ти?
Можеш ли да правиш барбекю?
Имаш ли си вила, село, нещо?
Къде обичаш да прекарваш ваканциите си?
А какво правиш в свободното си време?
Сърдиш ли се, че цял ден не писах РП, въпреки че твоето прочетох? [още не съм ти прочела героинята, затова...]
Откъде толкова идеи за героинята и РП-то? [дам, според мен пишеш прекрасно ^^]
Йе йе йеее! или Дъ Бест ?
Добра ли си в училище?
Кой е любимият ти предмет?
Защо реши в Испанската да влезеш?
Какви езици знаеш и какви искаш да учиш?
В коя държава искаш да отидеш?
Обичаш ли фотографията?
Би ли направила нещо опасно, например катерене над дълбока вода [на морето] без въже [има си такъв спорт]?
Обичаш ли вредната храна?
Против ГМО-храната ли си?
Смяташ ли, че нашето поколение ще оживее въпреки глобалното затопляне и стряскащите прогнози за близките двайсет години?
Обичаш ли животните?
Харесва ли ти да се катериш по стръмни пътеки, пълни с големи камъни и корени в планината?
Обичаш ли да се гмуркаш?
Алергична ли си към нещо? [добре де, това не знам откъде ми хрумна]
От какво те е страх?
Ходила ли си на Седемте Рилски езера?
А била ли си в чужбина [и къде]?
Обичаш ли си котето?
А лабрадори харесваш ли? [внимавай с отговора хД]
Как измисли името за героинята си?
Пишеш ли разкази? [защото ако не пишеш, трябва веднага да започнеш - имаш потенциал; а ако пишеш, трябва да ни ги покажеш хД]
Охх, уморих се. Омръзнах ли ти с въпросите?

Айде чао, и като измисля още, ще пиша. хД Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Арлена Вергано
Дете на Земята
Дете на Земята
Арлена Вергано


Брой мнения : 90
Points : 99
Join date : 11.08.2010
Age : 28
Местожителство : In the sweet chamomile, waiting for you...

Принцеса Антонова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Принцеса Антонова EmptyЧет Сеп 16, 2010 10:30 pm

Как ти мина първия учебен ден?
Замеряха ли ви с моркови?
Новият клас готин ли е?
Момчетата от новия клас задръстеняци ли са? хД
По кой предмет засега най-много те кефи учителката?
Ще получа ли скоро отговори? Ухилване
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Касандра Кингсли

Касандра Кингсли


Брой мнения : 22
Points : 26
Join date : 03.09.2010
Age : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Принцеса Антонова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Принцеса Антонова EmptyПет Сеп 17, 2010 6:19 pm

Е, значи няма как да ги видя. Нас, зайците, са ни изолирали от другите хД :(


Форума харесва ли ти? Да, естествено! Иначе нямаше да се регистирам хД
Можеш ли да правиш барбекю? Амм... Не точно?
Имаш ли си вила, село, нещо? Да - село близо до Видин.
Къде обичаш да прекарваш ваканциите си? На море, планина, лагери, семинари. Абе, където има хора (само не в София - много е скучно, щото всички се разотиват)
А какво правиш в свободното си време? Пиша и чета главно, иначе пея и танцувам също и май сега ще се наложи и домашните си да пиша (принципно не го правя)
Сърдиш ли се, че цял ден не писах РП, въпреки че твоето прочетох? [още не съм ти прочела героинята, затова...] Не, защото и аз го правя същото хД Просто не ми идва музата и решавам, че ще е по-добре да почакама малко, отколкото да напиша някоя върховна глупост.
Откъде толкова идеи за героинята и РП-то? [дам, според мен пишеш прекрасно ^^] Ами първо - може да се каже, че вече имам опит в РП-тата (Да,да, пет месеца - големия опит!). Всъщност, първия форум, в сойто започнах да пиша наистина добре беше твоя. Иначе за героинята - някои неща съм ги взела от разни приказки или книги, които съм чела, но иначе по-голямата част е собствено производство. Обикновено идеите ми идват към един посреднощ, когато не ми се спи или просто не мога да заспя.
Принцеса Антонова 261358 или Принцеса Антонова 281659 ? Принцеса Антонова 261358
Добра ли си в училище? Може да се каже (висок бал и отлични крайни оценки), но това беше в старото ми даскало, където всички беше супер лесно и учителите супир много ме обичаха. Сега с испанския малко ще се еозорим и както казах по-горе - ще се наложи и домашните да си пиша
Кой е любимият ти предмет? Литература (повече) и Химия
Защо реши в Испанската да влезеш? Защото всички казваха, че е най-хубавата и защото исках да науч испански
Какви езици знаеш и какви искаш да учиш? знам английски и иврит и малко руски, сега уча само испански
В коя държава искаш да отидеш? Всичките там скандинавски, Англия, Израел и Япония, а да - и Испания
Обичаш ли фотографията? Да, много, но мразя мен да ме снимат
Би ли направила нещо опасно, например катерене над дълбока вода [на морето] без въже [има си такъв спорт]? Да, има, мисла и не, не и без осигуровка. (предпочитам да катеря планини, отколкото скали над морето)
Обичаш ли вредната храна? Даамм... Всичко що трупа килограми
Против ГМО-храната ли си? Естаствено! Аз съм си зелена по призвание, а и ГМО-тата са гадни на вкус
Смяташ ли, че нашето поколение ще оживее въпреки глобалното затопляне и стряскащите прогнози за близките двайсет години? Естествено, че съм винаги оптимист, но май има и шанс да не оцелеем ако продължаваме с тая скорост да рушим наоколо.
Обичаш ли животните? Да, всякакви! Особено сладки и пухкави (дори да не са особен малки), даже и някои смърдящи обичам
Харесва ли ти да се катериш по стръмни пътеки, пълни с големи камъни и корени в планината? Даа..
Обичаш ли да се гмуркаш? Не
Алергична ли си към нещо? [добре де, това не знам откъде ми хрумна] Не, доколкото знам
От какво те е страх? Много неща, но май най-много от неизвестното
Ходила ли си на Седемте Рилски езера? Не
А била ли си в чужбина [и къде]? Да, в Македония (то май не е много чужбина), Сърбия, Италия и Унгария
Обичаш ли си котето? Дааа! То е едно такова сладко дебилче, дето расте с бързината на слон
А лабрадори харесваш ли? [внимавай с отговора хД] Обожавам! Те, ротрийвърите, хъскитата и самоетите са ми любимите породи кучета. Но май предпочитам. А твоя е мнооого сладък!
Как измисли името за героинята си? Ох! Касандра е името на сестрата на Парис (оня дето открадна хубавата Елена в Илиадата), принца на Персия и дъщеря на Приам и Хекуба. Аполон и вдъхнал пророческа дарба, но след като тя не отвърнала на любовта му, я наказал никой да не вярва на предсказанеята, които въпреки това били винаги верни.
Лора (тя е от немската митология) е била дъщеря на беден рибар, но била много красива и приличала на принцеса. Един рицар се влубил в нея и я взел със себе си въ замъка си, но майка му не одобрила Лора, а и рицарът бил вече сгоден за няква грозна богаташка. Та тая злобната маминка така изопачила нещата, че Лора разбрала, че нейият обичан рицар е сгоден и че всеки ден ходел при годеницита си, която много обичал. Та тя избягала след като така ниедно я позорили и отишла на река Рейн. Бог на реката - също Рейн - излязъл от там и се сдушили двамата, щото тоя бог хората също го опрорили те. Та той дал на мацката вълшебен глас, с който да привлича моряците. И така на една скала на реката стояло Лора, разресвала дългите си руси куси и пеела с вълшубния с глас и така убивала моряците, като ги повличала в една бездна и там водовъртеж при скалата. Сърцето и станала каменно и т.н. Салата била кръстена Лорелай. После се появил нейния рицар. И той умрял, а те се хвърлила след него. Оттогава призрака и идва там на сдкалата и се казва Лореайл.
Тюх! Доста дълго, бих казала.
А Кингсли е една супер яка фемилия, която взех от Алисъ в станата на чудесата.
Пишеш ли разкази? [защото ако не пишеш, трябва веднага да започнеш - имаш потенциал; а ако пишеш, трябва да ни ги покажеш хД] Абе, не много. Имам един два ще ги побликувам в сайта, ако много държиш, ама не са никак усъвършенствани.
Охх, уморих се. Омръзнах ли ти с въпросите? Ниееет!


Последната промяна е направена от Касандра Кингсли на Пет Сеп 17, 2010 8:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Касандра Кингсли

Касандра Кингсли


Брой мнения : 22
Points : 26
Join date : 03.09.2010
Age : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Принцеса Антонова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Принцеса Антонова EmptyПет Сеп 17, 2010 6:21 pm

Как ти мина първия учебен ден? Не много... Колкото хубав може да бъде идн първи учебен ден, все пак
Замеряха ли ви с моркови? Опитаха, ама ние сме А клас и нас ни прескачаха
Новият клас готин ли е? Става, става. Няма гадине кофли и т.н, а и хората са готини, така че - никак не е зле
Момчетата от новия клас задръстеняци ли са? хД Аммм... Ами как да ти кажа?
По кой предмет засега най-много те кефи учителката? По Испански (класната ми демек)
Ще получа ли скоро отговори? Ухилване Ето ти гиииии!
Върнете се в началото Go down
Арлена Вергано
Дете на Земята
Дете на Земята
Арлена Вергано


Брой мнения : 90
Points : 99
Join date : 11.08.2010
Age : 28
Местожителство : In the sweet chamomile, waiting for you...

Принцеса Антонова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Принцеса Антонова EmptyСря Сеп 29, 2010 10:52 pm

Ти си и в моя форум? ;дд Как се казваш там?
На мен също музата ми идва късно вечер, като ми се спи, а не ми се ляга. Много е забавно, защото даже ако рисувам през деня, става ужасно грозно, а когато е вечер е приемливо. хД
И аз много обичам Химията и искам да отида в Англия, бях в Италия... Ох, не ми се изрежда повече, но бих казала, че с тебе имаме доста общи неща. ^^

Да не е флууд... Би ли искала да свириш на някой инструмент?
Върнете се в началото Go down
http://house-of-the-night.forumotion.com/
Касандра Кингсли

Касандра Кингсли


Брой мнения : 22
Points : 26
Join date : 03.09.2010
Age : 27
Местожителство : In the middle of nowhere...

Принцеса Антонова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Принцеса Антонова EmptyСря Сеп 29, 2010 11:06 pm

Василиса Драгомир съм хД, но не съм влизала от мега много време, за което най-искрено ти се извинявам.
Да, е аз пиша най-добре вечер, а да сипризна тогава и домашното по испанскиси поша хД
Естаствено, че искам да свиря! Като малка свирих на пиано, но после спрях, но бих се радвала да започна отново. Освен това малко съм учила и китара, носе оказа твърде сложно за моя примитивен мозък и се отказах, но и това бех искала да започна отново и съм сигурна, че ако спре да ме мързи толкоз баща ми със сигурност ще ме научи, защото той вече дава уроци на брат ми. Освен това засегя се откадах и от пеенето, защото ми е малко тегаво, но смятам да започна с танци хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Принцеса Антонова Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Принцеса Антонова   Принцеса Антонова Empty

Върнете се в началото Go down
 
Принцеса Антонова
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Element Academy :: ***Свободна зона*** :: Потребителска зона-
Идете на: