The Element Academy

The Element Academy... BG RolePlay forum...

ИндексPortalРегистрирайте сеВход

Share | 

Джорджия Спринг

Go down 
АвторСъобщение
Georgia Spring
Дете на Земята
Дете на Земята

Брой мнения : 5

ПисанеЗаглавие: Джорджия Спринг   Чет Авг 19, 2010 5:30 am

Име: Джорджия Спринг

Прякор: Джо, Джи, Джорджи, Спринг

Възраст: 15г.

Рожденна дата: 30 септември, 1995г.

Зодия: Везни

Външен вид: Ако някой ме види само в лице ще реши, че съм барби. Това се дължи на дългата ми права коса, която е руса, но очите ми не са сини. Те за сиво- зеленикави без определен точен цвят. Надолу е по- друго. Падам си по пънка и метъла, така че съответно дрехите ми са в тези стилове. Не обичам токчета, поли /е освен късите пънкарски/ и рокли. Ненавиждам ги. Но за сметка на това обожавам дънките, потниците, кецовете... Изобщо всичко, което не е елеганто и официално. Нося грим, но не много. Най- често си слагам сенки и гланц, но попринцип ходя само с черен молив за очи и спирала. Обичам черното и ярко- розовото. Не онова ярко- бонбонено- розово, ами онова розово, което реже очите само, като го погледнеш.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Характер: Аз не съм типичен представител на зодията везни, но пък по мое мнение си имам уникален характер. Не мога да понасям да съм сама, от което следва, че обожавам да бъда в компания. Хуморът ми е на високо ниво, но пък съм страшно капризна. Винаги искам най- доброто и изключително бързо меня мненията си. Никога не давам точен отговор, освен ако не става въпрос за часове или неща от този род. Говоря тихо и се движа винаги грациозно и плавно. Неуверена съм, затова съм се скрила в нещо като "пашкул", което е рядко срещано явление при везните. Разбира се съм дипломат. Обожавам нестандартните неща и действия. За разлика от останалите представители от моята зодия, аз съм кралицата на отмъщенията. Мога да го върна тъпкано на всеки, който ме е използвал или ме е изпързалял. Мога да те прецакам с две изречения, но те ще са толкова цветисти, че обектът на злобата ми и свидетелите ще го помнят цял живот.

Семейство: Джейн Спринг / сестра /, Лиса Спринг / майка /, Адам Спринг / баща /

История: Аз съм си едно разглезено тинейджърче. Живея в огромна къща на Карибите, като част от самият остров е купен от баща ми. Къщата ни е край океана, а точно от моята стая се разкрива чудесна гледка към тюркоазената вода. Обичам да плувам и да тичам по брега докато слушам музика. От всички мои безбройни приятели, моята най- добра приятелка, съветница и най- обичана е моята по- малка сестричка- Джейн. Тя е руса с големи кестеняви очи, което я кара да изглежда вечно учудена. За съжаление е болна от астма и често има пристъпи. Винаги носи със себе си инхалатор. Тя е на единайсет сега. Тя е самотна, защото никой не иска да е приятел с "болната вещица". Когато се сети за гадният прякор, Джейн винаги плаче. Така, че когато навърших четиринайсет дадох да се разберат на гаднярчетата от класа й. С, което си спечелих изключване от училището заради "психическо насилие" над малки деца. Глупости по мое мнение. Прекарах година с домашен учител, а за ваканция със семейството ми отидохме до Финландия. Бях поразена от нейната чиста и красива природа. Докато се разхождах из една от чудните гори една жена изникна пред мен и аз извиках от уплаха. Тя ми рече, че се казва Елиз Уинтър и е директор на академия за елементи. Обясни ми как да стигна до там и ми съобщи, че съм дете на Земята. Разказах на семейството си за странната случка и те разбира се ми повярваха. Още на следващият ден ме закараха в академията- новият ми дом. Но топлината и всички ценности на Карибите ми липсват.

Допълнително: Обожавам спортовете! Мога да карам сърф, уиндсърф, колело, ролери, скейтборд. Мога да плувам, бягам, скачам, играя тенис на корт и на маса. Волейбол, баскетбол, голф... Абе, изобщо всички възможни спортове. Имам две сиви зайчета, което се казват Лу и Ли.

Лу и Ли

Променено от Саймън Джеферсън на 19 Август в 00:45
Върнете се в началото Go down
Елиз Уинтър
Директор, Земя
Директор, Земя

Брой мнения : 192

ПисанеЗаглавие: Re: Джорджия Спринг   Чет Авг 19, 2010 5:33 am

Одобрена си! Чудесен герой! Сега ще ти прикача ранг и ще те сложа в група.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The beautiful mind of a woman becomes most in sight,
When she looks up to the moon in the darkness of the night.
And the glitter of her eyes shines as bright as the light,
At the end of a tunnel or the sun over a kite.
But in this everlasting world, nothing lasts forever,
Because then she’ll be gone and the time for love is never.
So as she walks away she stops and looks in my eyes.
I look in her eyes back I can’t help but cry.
Then she cries back and I wish she would stay,
But she can’t, she takes those long steps far far away.
http://the-element-academy.bulgarianforum.net
Ашли Уинтър
Директор, Вода
Директор, Вода

Брой мнения : 110

ПисанеЗаглавие: Re: Джорджия Спринг   Чет Авг 19, 2010 7:20 pm

Одобрена си! Чудесен герой!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Джорджия Спринг